Ledige læreplasser i dataelektronikerfaget

Eidskog kommune

0 ledig læreplass
Kontaktperson: Borgny Fjeld Granstrøm, tlf: 99545840, borgny.granstrom@eidskog.kommune.no
https://www.eidskog.kommune.no/ledige-stillinger/

Elverum videregående skole

0 ledig læreplass **
Kontaktperson: Robert Weischer, tlf 977 16 550, robert.weischer@hedmark.org
Ann Kristin Holen, tlf 996 17 134, ann.kristin.holen@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: 

Visma Exso AS Avd. Hamar

0 ledig læreplass
Kontakperson: Øystein Grytten, tlf 97015311, oystein.grytten@visma.com

Hamar katedralskole

0 ledige læreplasser 
Kontaktperson: Willy Brendlien, tlf 900 26 029, willy.brendlien@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Hedmark fylkeskommune, Fylkeshuset

0 ledige læreplasser *
Kontaktperson: Svein Inge Kvalø, tlf 412 45 153, svein-inge.kvalo@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Jønsberg videregående skole

0 ledig læreplass
(Kontaktperson kommer snart)
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Nord-Østerdal videregående skole

0 ledig læreplass
(Kontaktperson: Borgar Valle, tlf 62485344, borgar.valle@hedmark.org)
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Ringsaker videregående skole

0 ledig læreplass
Kontaktperson: Yngve Bøe Haugom, tlf 996 96 088, yngve.haugom@hedmark.org
Kontaktperson: Guri Koht Sørum, tlf 41257211, guri.sorum@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Sentrum videregående skole

0 ledig læreplass 
Kontaktperson: Ole Kronborg, tlf 91702132, ole.kronborg@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

0 ledig læreplass

Kontaktperson: Tor Arne Pedersen, tlf: 468 90 827, tor.pedersen@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Statistisk sentralbyrå

0 ledig læreplass *
Kontaktperson: Roy Antonsen, tlf 99298332, roy.antonsen@ssb.no

Storhamar videregående skole

0 ledig læreplass **
Kontaktperson: Svein Risbakken, tlf 995 06 661, svein.risbakken@hedmark.org
Andreas Utheim, tlf 95847007, andreas.utheim@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: 

Trysil kommune

0 ledige læreplasser *
Kontaktperson: Jan De Doncker, tlf 902 49 435, jdd@sate.no
Elektronisk søknad via denne linken: https://kommune24-7.no/0428/703102

Trysil videregående skole

0 ledig læreplass **
Kontaktperson: Øystein Bakken, tlf 478 03 680, oystein.bakken@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

Øvrebyen videregående skole

0 ledig læreplass **
Kontaktperson: Knut Jarle Bjørnslett, tlf 915 69 387, knut.bjornslett@hedmark.org
Elektronisk søknad via denne linken: https://vismadmz01.hedmark.org/recruitment/opening?0

 

 

* Søkere til IKT-servicefag vil også bli vurdert
** En ledig læreplass i IKT-servicefag eller dataelektronikerfaget